آپارات روبیکا ایتا بله
حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی

دستورالعمل حفظ حریم خصوصی

بازدید شما از وب سایت و علاقمندی به بخشهای مختلف آن و استفاده از آن، مایه خرسندی ماست. حفظ حریم خصوصی  اطلاعات شخصی بازدیدکنندگان محترم در طول جمع آوری، پردازش و استفاده از وب سایت در زمان بازدید از اولویت های این  اداره کل است.

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران

ما معتقدیم اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات و نیز راهکارهای ما برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت توضیح داده شده است.

محتویات این سند

• این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که وب سایت از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه  استفاده از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر  اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

• این سند به مواردی که در اختیار وب سایت نیست و هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

• شما با ثبت نام و ارسال فرم های سفارش و پشتیبانی در سایت ات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و ... را در اختیار وب سایت قرار می دهید.

• پس از ورود به سایت شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات وب سایت نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل فعالیت ها، تدریس، کلاس، نظارت، سفارشات و تراکنش ها، سرویس های مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

• وب سایت به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های وب سایت و صفحاتی  که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

• وب سایت از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و  مانند آن استفاده می کند.

• وب سایت اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر: o در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از این سازمان بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.

• وب سایت ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در ش و تغییر اطلاعات شخصی

• شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در وب سایت آن ها را در سایت وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و...

• شما می توانید به طور کامل از وب سایت و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از وب سایت  حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی،  نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

• وب سایت دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات  وب سایت یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند. • وب سایت جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و ... را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده  توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.

• امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده  خواهد شد. وب سایت تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در  اختیار دارد، حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه، با وجود فناوری  فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین کرد. بنابراین ما  نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید، در حین ارسال (مخابره) در هر  شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی  شما را قبول کنیم. ISPها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) وب سایت مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی  غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده

این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (”پیوندها“) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده مورد اطمینان هستند اما  وب سایت در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید، تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی این وب سایت نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم  خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست ها

وب سایت حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در  صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از این سایت خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .